УкраїнськаРусскийEnglish
Шрифт
   

Мене запросили на свято в містечку Барберіно, Італія

ІТАЛІЯ - найпривабливіша, найулюбленіша, найпрекрасніша для мене країна, де завжди хочеться повертатись знов і знов!!! Італійська культура, милозвучні їхні пісні заполонили моє серце і душу! Мене запросили на свято, що відбувалось три дні в чудовому містечку Барберіно, неподалік Флоренції - це Тоскана... Після першої пісні я з полегшенням зітхнула, бо зрозуміла, що все добре, почула: "Bravo, bravissimo!!!" - з усіх сторін кричали мені італійці - а співала я Карузо... Їм усім було дуже приємно і цікаво почути італійські ,англійські, українські пісні у виконанні української співачки Зоряни Юдін!!! Я щаслива, що маю італіських друзів, які завжди мене чекають до себе в гості!!! Grazie a Dio per i buoni amici!!! Felicita tutto!


Дискографія

CD Я не та

2006

Перший україномовний аудіоальбом "Я не та" Зоряни Юдін спільно із національною аудіокомпанією України м.Київ та AM-Студії під керівництвом звукорежисера та аранжувальника Андрія Качали м. Тернопіль


DVD Я не та

2008

Перший DVD альбом Зоряни Юдін "Я не та" спільно із
аудіокомпанією "Ліда" м. Львів


CD Карпатський край

2014

Вийшов новий аудіоальбом Зоряни Юдін «Карпатський край» спільно з аудіокомпанією «6 секунд» м.Калуш та АМ-Студія м.Тернопіль. В альбом увійшли 17 пісень.