УкраїнськаРусскийEnglish
Шрифт
   

Біографія

1 серпня в селі Угринів Тисменицького району народилась Зоряна Юдін, де і пройшло дитинство. Батьки прості творчі люди, любили і люблять музику, пісні, які пише їхня донька. Зоряна завдячує батькам усім, що має – це яскраве і багате дитинство, підтримка і опора в різні хвилини життя.

Ще маленькою дівчинкою Зоряна займалась народними танцями в Івано-Франківському « Палаці піонерів» паралельно відвідувала ДМШ №2 по класу бандура, яку в 1991 році за відмінні успіхи та зразкову поведінку закінчила з похвальним листом. Без вагань в 1991 році Зоряна поступає в Калуcьке державне училище культури за спеціальністю народна художня творчість по класу бандура.

У 1995 році отримує диплом молодшого спеціаліста з відзнакою. Присвоєно кваліфікацію керівник оркестру народних інструментів та організатор культурно-дозвілевої діяльності. В цьому ж році отримує роботу в Івано-Франківському Центральному Народному домі №1 – посада інструктор. Обов’язки полягали в тому, щоб організовувати клуби цікавих зустрічей для молоді області з інтелігенцією міста.

2001 рік – диплом лауреата І премії молодіжного фестивалю сучасної пісні «Золотий тік» м.Галич.

2001 рік – диплом лауреата ІІІ премії молодіжного конкурсу поп – та рок- музики «Сузір’я» м.Івано-Франківськ.

2002 рік – диплом лауреата кращий автор – виконавець української естради «На хвилях Світязя» м.Луцьк.

2002 рік – диплом лауреата ІІ премії Всеукраїнського пісенного фестивалю імені Михайла Машкіна, м.Іршава (Закарпаття).

У 2004 році Зоряна стала студенткою Прикарпатського національного університету ім.Василя Стефаника за спеціальністю «Театральне мистецтво».

Зоряна Юдін

2006 рік. Національна аудіокомпанія м.Київ та АМ-Студія м.Тернопіль під керівництвом звукорежисера, аранжувальника Андрія Качали випустили перший україномовний альбом Зоряни Юдін.

Альбом помандрував по усьому світі: Америка, Ізраїль, Італія, продавався і продається на прилавках музичних магазинів України. Пісні Зоряни розлетілись по всіх радіостанціях рідної землі та за її межами. Відзняті відеороботи: «Україна», «Карпатський край», «Розчарування», «Спасибі мамо», «Моя любов». Трансляція відбувалась на Першому національному, УРТ.

2007 рік – оцінюючи ревність для Божої слави і добра української греко-католицької церкви, жертовне служіння для розбудови патріаршого центру Української греко-католицької церкви у м.Києві, Верховний Архиєпископ Києво-Галицький Любомир Гузар висловив сердечні слова подяки, і вручив грамоту признання і похвали Зоряні Юдін.

2008 рік – співпраця з аудіокомпанією «Ліда» м.Львів та «6секунд» м.Калуш – світ побачив відеоальбоми Зоряни Юдін, які неодноразово займали перші позиції хіт-парадів Західної України.

2008 рік – пісня «Блаженна мить» відзначена телепрограммою «Шлягер» м.Київ, концертна версія перший національний.

2008 рік – Зоряна закінчила Державний вищий навчальний заклад з відзнакою і отримала повну вищу освіту та здобула кваліфікацію режиссера естради та масових свят.

2008 рік – співпраця з світовим ді-джеєм, композитором 2007 та 2008 року по «Discovery Night Life Awards» Arthur Project (Ізраїль). Запис альбому та відеоробіт відбувається.

2009 рік - вихід у світ першого DVD «Я не та» спільно з аудіокомпанією «Ліда» (м.Львів).

Увага! Вийшов новий аудіоальбом Зоряни Юдін «Карпатський край» спільно з аудіокомпанією «6 секунд» м.Калуш та АМ-Студія м.Тернопіль. В альбом увійшли 17 пісень.


Дискографія

CD Я не та

2006

Перший україномовний аудіоальбом "Я не та" Зоряни Юдін спільно із національною аудіокомпанією України м.Київ та AM-Студії під керівництвом звукорежисера та аранжувальника Андрія Качали м. Тернопіль


DVD Я не та

2008

Перший DVD альбом Зоряни Юдін "Я не та" спільно із
аудіокомпанією "Ліда" м. Львів


CD Карпатський край

2014

Вийшов новий аудіоальбом Зоряни Юдін «Карпатський край» спільно з аудіокомпанією «6 секунд» м.Калуш та АМ-Студія м.Тернопіль. В альбом увійшли 17 пісень.