УкраїнськаРусскийEnglish
Шрифт
   

Українська пісня!

Українська пісня! Хто не був зачарований нею, хто не згадує її, як своє чисте, прозоре дитинство, свою горду юність, своє бажання бути красивим і ніжним, сильним та хоробрим... Хочу подякувати народній артистці України, прекрасній ведучій програми "Фольк-music" Оксані Пекун, автору та керівнику проекту "Фольк-music" Володимиру Коваленко і усій команді за відродження та популяризацію української пісні!!! До цих слів приєднується балет міста Києва "ЛЯ РУЖ" під керівництвом Анни Божок, тріо бандуристок Вівчаренків м.Івано-Франківськ та лауреат Всеукраїнських конкурсів Вадим Рожков. Друзі, ми усі молодці, хай нам усім буде щастя на нашій українській землі! І Слава Нашій Україні!


Дискографія

CD Я не та

2006

Перший україномовний аудіоальбом "Я не та" Зоряни Юдін спільно із національною аудіокомпанією України м.Київ та AM-Студії під керівництвом звукорежисера та аранжувальника Андрія Качали м. Тернопіль


DVD Я не та

2008

Перший DVD альбом Зоряни Юдін "Я не та" спільно із
аудіокомпанією "Ліда" м. Львів


CD Карпатський край

2014

Вийшов новий аудіоальбом Зоряни Юдін «Карпатський край» спільно з аудіокомпанією «6 секунд» м.Калуш та АМ-Студія м.Тернопіль. В альбом увійшли 17 пісень.