УкраїнськаРусскийEnglish
Шрифт
   

Cпільний концерт народного артиста України Богдана Сташківа та Зоряни Юдін

Прекрасний спільний концерт народного артиста України Богдана Сташківа та поетеси, композитора, виконавиці власних пісень Зоряни Юдін відбувся в неділю 20 листопада на Святого Михайла в церкві Святого Михайла в Болонії!!! Так приємно було бачити і співати українцям, які вже певний час живуть і працюють в Італії!!! Коли я співала, то відчувала неземну, ласкаву, добру енергетику, яка мене обгортала з голови до ніг!!! Тому,що співала я в святому намоленому місці-церкві!!! Друзі, словами це не розкажеш, це треба відчути!!! Я дякую отцю Андрію Жибурському за запрошення на таке величне свято Михайла в Болонію!!! І я знаю, що ще повернусь... До зустрічі Болонія!


Дискографія

CD Я не та

2006

Перший україномовний аудіоальбом "Я не та" Зоряни Юдін спільно із національною аудіокомпанією України м.Київ та AM-Студії під керівництвом звукорежисера та аранжувальника Андрія Качали м. Тернопіль


DVD Я не та

2008

Перший DVD альбом Зоряни Юдін "Я не та" спільно із
аудіокомпанією "Ліда" м. Львів


CD Карпатський край

2014

Вийшов новий аудіоальбом Зоряни Юдін «Карпатський край» спільно з аудіокомпанією «6 секунд» м.Калуш та АМ-Студія м.Тернопіль. В альбом увійшли 17 пісень.