УкраїнськаEnglish
Шрифт
   

Гастролі

Концерт у Хмільнику

Cпільні концерти Зоряни Юдін та гітариста-віртуоза Макса! Чекаємо Вас наші рідні, милі друзі до себе в гості!!! З любов'ю завжди Ваші!!

 

Вiтання звукорежисеру Олегу!

Концерти, концерти!!! Я люблю Моршин!!! Вiтання звукорежисеру Олегу!!! Молодець!

 

РАЗОМ зустрінемо Весну і Літечко!

Неймовірна енергетика та емоційність концертної програми "З любов"ю" від Зоряни Юдін та гітариста-віртуоза Макса не залишить байдужим НІКОГО!!!) Бо ті пісні, ті танці, ту музику, що ми даруємо, наповнюють теплом та шалено щасливим настроєм усіх глядачів!!!) Друзі, приходьте до нас на свято!!! Не пошкодуєте!!!) Разом ми повеселимося, поспіваємо, потанцюємо!!!) РАЗОМ зустрінемо Весну і Літечко!

 

Файне місто Тернопіль зустрічає своїх гостей!

Файне місто Тернопіль зустрічає своїх гостей!!! Зірки української естради Астрая, Олег Павленко, Зоряна Юдін!!! Але вже була забава)))до самого раня...))) Дякуємо щиро Сергію Бачинському за свято!

 

"Фольк-music" на Першому національному

Українська пісня, українська музика в наших серцях - назавжди!!! "Фольк-music" на Першому національному із Народною артисткою України Оксаною Пекун, гітаристом-віртуозом, майстром імпровізації на гітарі Максом, українською співачкою Зоряною Юдін та Народним артистом України Анатолієм Гнатюком! Пісня, яку я виконувала "Жалуй нене" для мене знаменна, бо поруч, був мій син Макс!!! Щиро дякую автору і керівнику проекту "Фольк-music" Володимиру Коваленко!

 

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Дискографія

CD Я не та

2006

Перший україномовний аудіоальбом "Я не та" Зоряни Юдін спільно із національною аудіокомпанією України м.Київ та AM-Студії під керівництвом звукорежисера та аранжувальника Андрія Качали м. Тернопіль


DVD Я не та

2008

Перший DVD альбом Зоряни Юдін "Я не та" спільно із
аудіокомпанією "Ліда" м. Львів


CD Карпатський край

2014

Вийшов новий аудіоальбом Зоряни Юдін «Карпатський край» спільно з аудіокомпанією «6 секунд» м.Калуш та АМ-Студія м.Тернопіль. В альбом увійшли 17 пісень.