УкраїнськаРусскийEnglish
Text Size
   

The historic-folklore art festival took place in Zbarazh castle

Це перший фестиваль із цілої серії, які запланували по замках Тернопілля. Фестиваль у Збаражі «Від Середньовіччя до сучасності» зібрав багато гостей. Розпочалося все з фольклорного свята «Серпанок», де були представлені українські народні танці. Всі охочі могли відвідати кулінарний майстер-клас від ресторатора Ігоря Парія, а ще зробити стилізовану фотосесію з артистами Львівського театру живих скульптур.

Родзинкою програми став лицарський турнір у виконанні клубу історичної реконструкції «Збаразька дружина». Його учасники відтворили запеклі бої на мечах. Деякі обладунки важать по 15 кг, але це не стало перешкодою для того, аби влаштувати неймовірне дійство.

Завершилося свято гала-концертом, на якому виступили Астрая, Адріана Гарматюк, Зоряна Юдін, Надія Гураль, Ігор Юрковський та гурт «Фанфари Купали», Олег Павленко, танцювальний ансамбль «Танго». Неперевершеним, як завжди, був ведучий дійства, його співорганізатор, заслужений артист України Анатолій Фіглюк.

За словами Сергія Бачинського, наступного року подібний фестиваль планують провести у Вишнівецькому палаці, а якщо така ідея виправдає себе, то фестивалі відбуватимуться щороку в іншому замку.